НП "Иновации в действие"2026

 

 18.03 – 20.03 - дни по Национална програма „Иновации в действие“.
Посрещнахме нашите партньори по програмата: 156-о обединено училище „Васил Левски“, гр. София,  ОУ „Христо Ботев“, с. Левка, ОУ „Шандор Петьофи“, гр. Хасково и представихме иновативните си практики по време на тридневния им престой.